Ana Sayfa | Hakkımızda | Referanslarımız | Müşteri Yorumları | Foto Galeri | Sertifika Sorgula | İletişim

Eğitim Planı Dokümanlar Eğitim Başvuru Uzaktan Eğitim HİSİP Faaliyetlerimiz Eğitimlerimiz İş Güvenliği Yönetim Sistemleri
 
ÜYE GİRİŞİ
Kullanıcı:  
Şifre:
Kayıt Ol - Şifremi Unuttum
HABERLER / DUYURULAR
TESKİ Entegre Yönetim Sistemi Çalışmaları
TESKİ Entegre Yönetim Sistemi çalışmaları başlamıştır.
Mersin Büyükşehir Belediyesi
ISO 39001 Yol ve Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi Çalışmaları
Mersin Büyükşehir Belediyesi
OHSAS 18001:2007 Çalışmaları ...
Doruk OSGB
Düzce Doruk OSGB, HİSİP ( (Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimlerinin Hizmet Standartlarının İyileştirilmesi Projesi) çalışmaları başlamıştır.
Megatek OSGB
Çorlu Megatek OSGB HİSİP ( (Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimlerinin Hizmet Standartlarının İyileştirilmesi Projesi) çalışmaları başlamıştır.
 HİSİP

OSGB HİSİP (Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimleri Hizmet Standartlarının İyileştirilmesi Projesi)

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimlerinin (OSGB) iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinin daha etkin ve kaliteli olması amacı ile OSGB Hisip (OSGB Hizmet Standartlarının İyileştrilmesi Projesi) uygulamaya alınmıştır.

HİSİP Projesi, OSGB bir yandan hizmet kalitesini ve etkinliğini artıracak, kaynak kullanım kapasitelerini geliştirecek metotları uygulamaya koyarken diğer yanda yeni bir anlayış içinde hizmet verdikleri kurumlar ile planlı bir şekilde iletişime geçmek durumunda kalacaktır. Faaliyetler üzerinde etkin bir şekilde denetiminin sağlanması, hizmetlerin kalitesinin ölçülmesi HİSİP uygulaması kapsamında sağlıklı politikalar üretilebilmesi için fırsat sunacaktır.

HİSİP Projesi danışmanlığı ve eğitimleri için uzman kadromuzdan bilgi alabilirsiniz. 

 

HİSİP Uygulama Şeması

Etiketler : HİSİP - hisip - isggm - çalışma ve sosyal güvenlik bakanlığı - osgb - iş sağlığı ve güvenliği - hisip nedir - hisip sistemi - hisip dokumanları - hisip projesi - çsgb hisip -
Diğerleri...
 
 
Ana Sayfa Hakkımızda Referanslarımız Müşteri Yorumları İletişim
2011 © Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım & Yazılım : Düzeyweb