Ana Sayfa | Hakkımızda | Referanslarımız | Müşteri Yorumları | Foto Galeri | Sertifika Sorgula | İletişim

Eğitim Planı Dokümanlar Eğitim Başvuru Uzaktan Eğitim HİSİP Faaliyetlerimiz Eğitimlerimiz İş Güvenliği Yönetim Sistemleri
 
ÜYE GİRİŞİ
Kullanıcı:  
Şifre:
Kayıt Ol - Şifremi Unuttum
HABERLER / DUYURULAR
TESKİ Entegre Yönetim Sistemi Çalışmaları
TESKİ Entegre Yönetim Sistemi çalışmaları başlamıştır.
Mersin Büyükşehir Belediyesi
ISO 39001 Yol ve Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi Çalışmaları
Mersin Büyükşehir Belediyesi
OHSAS 18001:2007 Çalışmaları ...
Doruk OSGB
Düzce Doruk OSGB, HİSİP ( (Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimlerinin Hizmet Standartlarının İyileştirilmesi Projesi) çalışmaları başlamıştır.
Megatek OSGB
Çorlu Megatek OSGB HİSİP ( (Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimlerinin Hizmet Standartlarının İyileştirilmesi Projesi) çalışmaları başlamıştır.
 ISO 39001:2012
ISO 39001:2012 Yol Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi

Uluslararası Standartlar Örgütü (ISO) tarafından 2012 yılında yayınlanan ISO 39001 Yol Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi standardı, yol trafik sistemi ile etkileşimde olan kamu ve özel kuruluşların etki edebileceği yol trafik kazalarına bağlı ölümleri ve ciddi yaralanmaları azaltmak, riskleri yöneterek azaltmak veya  tamamen ortadan kaldırmaya yönelik olarak yol trafik güvenliği yönetim sistemi şartlarını ortaya koymaktadır.

Trafiğin daha güvenli hale gelebilmesi için trafik güvenliği ile ilgili hizmetlerin sürekli, düzenli ve zamanında verilebilmesi ve bununla ilgili kurumların işbirliği ve uyum içerisinde çalışabilmesi gerekmektedir.

Avrupa ülkeleri başta olmak üzere dünyanın pek çok ülkesinde uygulanan Yol Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi standardı trafik kazalarına bağlı ölümleri ve ciddi yaralanmaları azaltmaya, riskleri yöneterek asgariye indirmeye veya tamamen ortadan kaldırmaya yönelik olarak Uluslararası Standardizasyon Teşkilatı (ISO) tarafından kabul edilen şartları ortaya koymaktadır.

Yol Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi standardı trafikteki maddi ve manevi kayıpların azaltılabilmesi için eğitim, denetim, yol yapım ve acil yardım gibi konular başta olmak üzere ilgili tüm faktörleri ele almaktadır.

Etiketler : ISO 39001:2012 - ISO 39001:2013 - ytg - Yol trafik guvenligi yonetim sistemi -
Diğerleri...
ISO 39001:2012 Yol Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi
 
 
Ana Sayfa Hakkımızda Referanslarımız Müşteri Yorumları İletişim
2011 © Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım & Yazılım : Düzeyweb