Ana Sayfa | Hakkımızda | Referanslarımız | Müşteri Yorumları | Foto Galeri | Sertifika Sorgula | İletişim

Eğitim Planı Dokümanlar Eğitim Başvuru Uzaktan Eğitim HİSİP Faaliyetlerimiz Eğitimlerimiz İş Güvenliği Yönetim Sistemleri
 
ÜYE GİRİŞİ
Kullanıcı:  
Şifre:
Kayıt Ol - Şifremi Unuttum
HABERLER / DUYURULAR
TESKİ Entegre Yönetim Sistemi Çalışmaları
TESKİ Entegre Yönetim Sistemi çalışmaları başlamıştır.
Mersin Büyükşehir Belediyesi
ISO 39001 Yol ve Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi Çalışmaları
Mersin Büyükşehir Belediyesi
OHSAS 18001:2007 Çalışmaları ...
Doruk OSGB
Düzce Doruk OSGB, HİSİP ( (Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimlerinin Hizmet Standartlarının İyileştirilmesi Projesi) çalışmaları başlamıştır.
Megatek OSGB
Çorlu Megatek OSGB HİSİP ( (Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimlerinin Hizmet Standartlarının İyileştirilmesi Projesi) çalışmaları başlamıştır.

16. Yıl


TANITIM:
Yönetim sistemleri konusunda bilgi ve birikimlerimizi paylaşmak üzere 2001 yılında Yönetim Danışmanlık Kayseri merkezli olarak kurulmuştur. 2005 yılında merkezi İstanbul’ a tasıma kararı alarak tüm Türkiye’ye hitap edecek konuma gelmiştir.
Kurulusundan bu güne kadar Türkiye’nin birçok değişik il ve ilçelerinde faaliyet göstermiştir. Yönetim Danışmanlık, danışmanlık ve eğitim hizmetleri ile uzman danışman ve eğitimci kadrosu ile sektörün önde gelen kuruluşlarındandır.
Yönetim Danışmanlık, yaklaşık 150’nin üzerinde özel sektörde, 70’in üzerinde kamu kuruluşlarında danışmanlık ve eğitim projelerini üstlenmiştir.

VİZYONUMUZ
Her yönü ile öncü danışmanlık kuruluşu olmak

MİSYONUMUZ
Etkin, verimli ve sürekli kendini yenileyen danışmanlık ve eğitim hizmeti sunmak.

POLİTİKAMIZ
Hizmet sunduğumuz kurumlara; Kültürel ve sosyal değerleri ile tutarlı ve uygun uluslar arası sistemler kurmak, danışmanlık ve eğitimde sürekli kendini geliştirerek, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak. Tüm faaliyetlerimizde Kalite Yönetim Sistemini etkin olarak uygulamak.

Ana Sayfa Hakkımızda Referanslarımız Müşteri Yorumları İletişim
2011 © Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım & Yazılım : Düzeyweb