Ana Sayfa | Hakkımızda | Referanslarımız | Müşteri Yorumları | Foto Galeri | Sertifika Sorgula | İletişim

Eğitim Planı Dokümanlar Eğitim Başvuru Uzaktan Eğitim HİSİP Faaliyetlerimiz Eğitimlerimiz İş Güvenliği Yönetim Sistemleri
 
ÜYE GİRİŞİ
Kullanıcı:  
Şifre:
Kayıt Ol - Şifremi Unuttum
HABERLER / DUYURULAR
TESKİ Entegre Yönetim Sistemi Çalışmaları
TESKİ Entegre Yönetim Sistemi çalışmaları başlamıştır.
Mersin Büyükşehir Belediyesi
ISO 39001 Yol ve Trafik Güvenliği Yönetim Sistemi Çalışmaları
Mersin Büyükşehir Belediyesi
OHSAS 18001:2007 Çalışmaları ...
Doruk OSGB
Düzce Doruk OSGB, HİSİP ( (Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimlerinin Hizmet Standartlarının İyileştirilmesi Projesi) çalışmaları başlamıştır.
Megatek OSGB
Çorlu Megatek OSGB HİSİP ( (Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimlerinin Hizmet Standartlarının İyileştirilmesi Projesi) çalışmaları başlamıştır.
 Uzaktan (e-eğitim) S.S.S.
Uzaktan (e-eğitim) Sıkça Sorulan Sorular

Uzaktan eğitim nedir?

Uzaktan eğitim iletişim teknolojisini kullanılarak zaman ve mekan bağımsız olarak insanların eğitim almalarının sağlanmasıdır. Bu sayede yaşadıkları yerlerde eğitim olanakları kısıtlı olanların, ya da iş saatlerinde çalıştığı için eğitimine, kişisel gelişimine zaman ayıramayan kişilerin istedikleri eğitimi almaları sağlanmaktadır.
 
Uzaktan Eğitim’in Özellikleri Nelerdir?
Uzaktan eğitim zaman bağımsızdır. Uzaktan eğitime katılan kişiler, istediği zamanda eğitimine kaldığı yerden devam edebilir. Eğitimlerini tamamlayabilmek için ona verilen zaman aralığını nasıl kullanacağına tamamen kendisi karar verir.

e-öğrenim olarak adlandırılan uzaktan eğitim bazıdurumlarda örgün eğitime alternatif olarak düşünülebileceği gibi, çoğu durumda örgün eğitimi destekleyici bir unsur konumundadır. Gelecekte, teknolojinin daha da gelişmesi, yaygınlaşması ve eğitim almak isteyen birey sayısındaki artış gibi gelişmeler uzaktan eğitimi, eğitim sistemleri içerisinde önemli bir alternatif durumuna getirecektir.
  
Uzaktan Eğitimde Dersin İşleyişi Nasıldır ? 
Uzaktan eğitim programlarında dersleri size sunulan online ortamlarda takip edersiniz, sistemde olan eğitim dokümanları genellik pdf, swf yada ppt formatındadır.  

Sınavlar Nasıl Yapılmaktadır ?
Sınavlar genellikle test şeklindedir ve yine online olarak verilen süre içerisinde sınavı tamamlarsınız.

Uzaktan Eğitim Programlarına Başvuru Nasıl Yapılmaktadır?
Sitemizden online olarak eğitim başvuru formu ile başvuru yapılır. Belirlemiş olduğumuz banka hesap numarasına eğitim ödemesi yapıldıktan sonra kaydınız alınmış olur.
  
Alınan Sertifika geçerlimi dir?
Alacağınız sertifika örgün eğitimde verilen sertifika ile birebir aynı olup sertifika üzerinde örgün yada uzaktan eğitim yazmaz. Sertifikalar geçerlidir ve size verilecek olan sertifika numarası ile sitemizden takip yapabilirsiniz.

Etiketler : -
Diğerleri...
Uzaktan (e-eğitim) Sıkça Sorulan Sorular
 
 
Ana Sayfa Hakkımızda Referanslarımız Müşteri Yorumları İletişim
2011 © Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım & Yazılım : Düzeyweb